0 Ks zboží za
0 Kč
Hlavní stránka

Bělící prášek PUER 1 kg lahev

Dostupnost:
Skladem
Materiál:
není specifikován
Původní cena: 178.00 Kč
Naše cena s 21% DPH:
158 Kč
6.08 €
ks

Při praní bílého prádla s mýdlovými ořechy doporučujeme použití přípravku PUER, neboť ořechy neobsahují chemické bělící látky jako běžné prášky na praní (proto jsou také šetrné k barevnému prádlu). PUER je soda obohacená o kyslík. Použitím se rozkládá na vodu, kyslík a uhličitan sodný. Je zcela biologicky odbouratelný, a je proto ekologickou alternativou bělících přípravků na bázi chlóru. Navíc má také účinky antimikrobiální.· Bělí bílé prádlo, zabraňuje jeho šednutí

· Rozjasňuje zašlou bílou barvu

· Má antimikrobiální vlastnosti

· Odstraňuje organické skvrny ze stálobarevného prádla

· Neobsahuje optické zjasňovací látky ani chlór

· Při zahřátí se ve vodě rozkládá na sodu, vodu a kyslík

· Biologicky rozložitelný

Složení: Perkarbonát sodný (soda obohacená kyslíkem)

Návod k použití:

· Praní bílého prádla v pračce – přidejte 1-2 lžíce do zásobníku na prací prášek.

· Namáčení silně znečistěného prádla – rozpusťte 1-2 lžíce prášku v teplé vodě, prádlo nechte namočené nejlépe přes noc. Pak vodu vylejte a perte jako obvykle. Čím je voda teplejší, tím lepší účinek

· Čistění WC - do mísy nalejte konvici horké vody (ve studené vodě se prášek nerozpustí a nezaktivuje) a vsypte 1-2 lžíce prášku PUER. Nechte cca 10 minut rozpustit, potom štětkou mísu omyjte. Při usazeném vodním kameni nechte působit přes noc. Pro zvýšení čistícího účinku přidejte lžíci Odstraňovače vodního kamene YELLOW+BLUE nebo půl hrnku teplého octa.

· Čistění odtoků dřezu, umývadel a vany: Do odtoku nasypte 1-2 lžíce prášku PUER a zalejte hrnkem teplého octa. Ocet s práškem vytvoří pěnu a rozpustí mastné usazeniny. Nechte chvíli působit a potom zalejte teplou vodou.

· Vhodný také k čistění silně znečistěných van a umyvadel a k likvidaci koupelnových plísní.PUER je účinný při teplotách 40°C a vyšších.

Výrobce:
TIERRA VERDE

Zašlete svůj dotaz na produkt

Vaše jméno (*): Váš mail (*): Telefon:
Předmět mailu (*):
Vaše zpráva (*):
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Pokud si přejete abychom Vám zavolali zpět, nezapomeňte vyplnit i své telefonní číslo. Nezadávejte prosím do textu žádné odkazy na jiné WWW stránky. Děkujeme.
© 1998-2021 ecobebe - s láskou k dětem i přírodě
Tel.: +420-777 141 764 | e-mail: ecobebe@ecobebe.cz
Webdesign | Studio Adler
home | mapa webu | doporučte nás | kontakty