0 Ks zboží za
0 Kč
Hlavní stránka

Informace k produktům Green to Grow

Dostupnost:
Do 3 dnů
Materiál:
není specifikován
Naše cena s 21% DPH:
cena podle sestavy
ks

Často kladené otázky
Je nezbytné sterilizovat kojenecké lahve a dudlíky Green to Grow?


Ano. Vždy umyjte a sterilizujte kojenecké lahve a dudlíky Green to Grow před prvním použitím. Láhve a dudlíky můžete sterilizovat ponořením do horké vody po dobu 2 až 5 minut. Dbejte prosím na to, aby se láhev nedotýkala dna nebo okrajů nádoby. Přímý kontakt s horkým kovem může láhev poškodit. Také můžete použít sterilizátor. Prosím dodržujte pokyny výrobce. Po sterilizaci umyjte všechny části v horké vodě. Použijte jemný čisticí prostředek, který se snadno oplachuje.
 

Mohou se kojenecké lahve a dudlíky Green to Grow sterilizovat ve vřící vodě?

Ano. Všechny části lahví a dudlíky jsou navrženy tak, aby vydrželi sterilizaci ve vřící vodě po dobu 2 - 5 minut. Dbejte prosím na to, aby se láhev nedotýkala dna nebo okrajů nádoby. Přímý kontakt s horkým kovem může láhev poškodit.
 

Mohou se kojenecké láhve a dudlíky Green to Grow mýt v myčce na nádobí?

Ano. Všechny části lahví a dudlíků Green to Grow je možné mýt v myčce na nádobí. Umístěte láhve na vrchní poličku myčky. Menší části zajistěte proti pohybu, aby se během mycího cyklu neuvolnili. Použijte svůj standardní mycí cyklus.

Pro dlouhodobé zachování vzhledu výrobků však doporučujeme ruční mytí.

 

Jak mám správně pečovat o kojenecké láhve a dudlíky Green to Grow?

Čistěte všechny součásti výrobků Green to Grow v teplé vodě za použití neagresivního čistícího prostředku, který se snadno oplachuje.
Vyhněte se používání antibakteriálních čisticích prostředků a také ostatních agresivních čistidel, které mohou způsobit křehkost materiálu.
Při mytí dudlíků používejte jemnou houbu nebo kartáček na dudlíky. Nikdy však nepřetahujte kartáček přes dírku v dudlíku.
Vyměňte dudlíky každé dva až tři měsíce.
Pro dlouhodobé zachování vzhledu výrobků doporučujeme ruční mytí místo používání myčky na nádobí.
 

Jaký druh plastu je použit k výrobě kojeneckých lahví Green to Grow?

Naše kojenecké láhve jsou vyrobeny z prvotřídního plastu bez BPA, tzv. polyethersulfonu (PES). PES je známý svou výjimečnou odolností a schopností udržet si stabilní strukturu v širokém rozsahu teplot. Zároveň dokáže udržet svou průzračnost a neabsorbuje pachy. Tento materiál má přirozeně nazlátlou barvu.


Víčka a těsnící kroužky jsou vyrobeny z polypropylenu (PP), také bez BPA. Materiál neobsahuje BPA, ftaláty, olovo ani PVC.

Všechny výrobky Green to Grow jsou testovány nezávislými laboratořemi v USA a Evropě. Splňují nejpřísnější evropské normy EN 14350 and CPSI na chemické složení a mechanické vlastnosti.
 

Obsahují kojenecké láhve Green to Grow bisphenol A (BPA)?

Ne, kojenecké láhve Green to Grow neobsahují bisphenol A (BPA) ani ftaláty.

Obsahují kojenecké láhve Green to Grow barvy s obsahem olova?

Ne. Naše kojenecké láhve jsou nezávisle testovány v USA a bylo potvrzeno, že neobsahují barvy na bázi olova.
 

Z jakého materiálu jsou vyrobeny dudlíky Green to Grow?

Naše dudlíky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního průzračného medicínského silikonu, který je odolný vůči teplotám, nemá žádnou chuť ani zápach a samozřejmě je netoxický. Neobsahují nitrosaminy (potenciálně škodlivý kontaminant, který se nachází v řady kaučukových dudlíků).
 

Kde se mohu dozvědět více o BPA (bisphenol A), ftalátech a potenciálních nebezpečích používání polykarbonátů na výrobu kojeneckých lahví?

Pro další aktuální informace o BPA (bisphenol A) a polykarbonátovém plastu, prosím navštivte naši sekci Polemika o BPA (bisphenol A).
 

Z jakého materiálu jsou vyrobeny ostatní části kojeneckých lahví?

Těsnicí kroužky, které přicházejí do styku s dudlíkem, a také těsnící víčka jsou vyrobeny z polypropylenu, který neobsahuje BPA.
 

Obsahují výrobky Green to Grow PVC?

Ne, výrobky Green to Grow neobsahují a nikdy nebudou obsahovat žádný polyvinylchlorid (PVC).

Výrobce:
ecobebe

Zašlete svůj dotaz na produkt

Vaše jméno (*): Váš mail (*): Telefon:
Předmět mailu (*):
Vaše zpráva (*):
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné. Pokud si přejete abychom Vám zavolali zpět, nezapomeňte vyplnit i své telefonní číslo. Nezadávejte prosím do textu žádné odkazy na jiné WWW stránky. Děkujeme.
© 1998-2024 ecobebe - s láskou k dětem i přírodě
Tel.: +420-777 141 764 | e-mail: ecobebe@ecobebe.cz
Webdesign | Studio Adler
home | mapa webu | doporučte nás | kontakty